Struktura

Zarząd

Krystyna Marcinkowska
E-mail: kmarcinkowska@strim.org.pl

Prezes

Urszula Marcinkowska Trimboli
E-mail: umarcinkowska@strim.org.pl

Vice Prezes

Konrad Markiewicz
E-mail: kmarkiewicz@strim.org.pl

Vice Prezes

Dorota Skwarczewska
E-mail: dskwarczewska@strim.org.pl

Kierownicy działów

Marzena Ples
E-mail: mples@strim.org.pl

Kierownik działu Wolontariat wysyłający

Irmina Czysnok
E-mail: kczysnok@strim.org.pl

Kierownik działu Edukacja

Monika Kwiecińska
E-mail: mkwiecinska@strim.org.pl

Kierownik działu Integracja

Urszula Marcinkowska Trimboli
E-mail: umarcinkowska@strim.org.pl

Kierownik działu Wolontariat goszczący

Pracownicy

Marco Trimboli
E-mail: marco@strim.org.pl
Dorota Skwarczewska
E-mail: dskwarczewska@strim.org.pl

Księgowość

Ewa Grabka
E-mail: ksiegowastrim@strim.org.pl

Promocja

Agata Wrona
E-mail: awrona@strim.org.pl

Prawnik stowarzyszenia

Rafał Lubertowicz
E-mail: lubertowicz@strim.org.pl
  1. Dominika Bieszczad
  2. Aleksandra Błasińska
  3. Karolina Borgosz
  4. Anna Bury-Czarnik
  5. Maciek Czarnik
  6. Irmina Czysnok
  7. Izabela Górska
  8. Jose Antonio Herreros Garcia
  9. Karolina Jasiulewicz
  10. Barbara Kecskes
  11. Jan Królikowski
  12. Monika Kwiecińska
  13. Oktawia Leśniak
  14. Justyna Lisowka
  15. Rafał Lubertowicz
  16. Krystyna Marcinkowska
  17. Urszula Marcinkowska Trimboli
  18. Konrad Markiewicz
  19. Jan Masłyk
  20. Kamil Nowakowski
  21. Anna Nowak
  22. Paulina Opiełka
  23. Katarzyna Piątek
  24. Ewa Piekarz
  25. Kamil Piekarz
  26. Marzena Ples
  27. Hubert Stinia
  28. Dorota Skwarczewska
  29. Ada Szpot
  30. Alicja Szpot
  31. Marco Trimboli
  32. Agata Wilson
  33. Katarzyna Wilk
  34. Agata Wrona